červen 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.6 pondělí        
2.6 úterý        
3.6 středa        
4.6 čtvrtek        
5.6 pátek        
6.6 sobota        
7.6 neděle        
8.6 pondělí   13:00 - 15:00 Konkurz. a atest. kom.    
9.6 úterý        
10.6 středa        
11.6 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
12.6 pátek        
13.6 sobota        
14.6 neděle        
15.6 pondělí        
16.6 úterý   Statní zkouška Hošek 9:30-12:30    
17.6 středa        
18.6 čtvrtek        
19.6 pátek        
20.6 sobota        
21.6 neděle        
22.6 pondělí        
23.6 úterý        
24.6 středa        
25.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
26.6 pátek        
27.6 sobota        
28.6 neděle        
29.6 pondělí        
30.6 úterý        
červenec 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.7 středa        
2.7 čtvrtek        
3.7 pátek        
4.7 sobota        
5.7 neděle        
6.7 pondělí        
7.7 úterý        
8.7 středa        
9.7 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
10.7 pátek        
11.7 sobota        
12.7 neděle        
13.7 pondělí        
14.7 úterý        
15.7 středa        
16.7 čtvrtek        
17.7 pátek        
18.7 sobota        
19.7 neděle        
20.7 pondělí        
21.7 úterý        
22.7 středa        
23.7 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
24.7 pátek        
25.7 sobota        
26.7 neděle        
27.7 pondělí        
28.7 úterý        
29.7 středa        
30.7 čtvrtek        
31.7 pátek        
srpen 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 sobota        
2.8 neděle        
3.8 pondělí        
4.8 úterý     8:00-12:00 Šístek  
5.8 středa        
6.8 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
7.8 pátek        
8.8 sobota        
9.8 neděle        
10.8 pondělí        
11.8 úterý        
12.8 středa        
13.8 čtvrtek        
14.8 pátek        
15.8 sobota        
16.8 neděle        
17.8 pondělí        
18.8 úterý        
19.8 středa   13:00 Vedení     
20.8 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
21.8 pátek        
22.8 sobota        
23.8 neděle        
24.8 pondělí        
25.8 úterý        
26.8 středa        
27.8 čtvrtek        
28.8 pátek        
29.8 sobota        
30.8 neděle        
31.8 pondělí        
září 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.9 úterý        
2.9 středa        
3.9 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
4.9 pátek        
5.9 sobota        
6.9 neděle        
7.9 pondělí        
8.9 úterý        
9.9 středa        
10.9 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum      
11.9 pátek        
12.9 sobota        
13.9 neděle        
14.9 pondělí        
15.9 úterý        
16.9 středa        
17.9 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
18.9 pátek        
19.9 sobota        
20.9 neděle        
21.9 pondělí        
22.9 úterý        
23.9 středa M. Jarník ozvučení      
24.9 čtvrtek M. Jarník ozvučení      
25.9 pátek        
26.9 sobota        
27.9 neděle        
28.9 pondělí        
29.9 úterý        
30.9 středa        
říjen 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.10 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
2.10 pátek 15:00-18:00 100 let obecné teorie relativity Michal Křížek      
3.10 sobota        
4.10 neděle        
5.10 pondělí        
6.10 úterý        
7.10 středa   10:00 Schůzka vedoucích    
8.10 čtvrtek        
9.10 pátek        
10.10 sobota        
11.10 neděle        
12.10 pondělí        
13.10 úterý        
14.10 středa        
15.10 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
16.10 pátek        
17.10 sobota        
18.10 neděle        
19.10 pondělí        
20.10 úterý 11:00-13:00 Konkurzní a atestační komise                      13:30 Rada MÚ    
21.10 středa        
22.10 čtvrtek 18:00–20:00 Amplion Toastmasters      
23.10 pátek        
24.10 sobota        
25.10 neděle        
26.10 pondělí        
27.10 úterý        
28.10 středa        
29.10 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
30.10 pátek        
31.10 sobota        
listopad 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.11 neděle        
2.11 pondělí        
3.11 úterý        
4.11 středa DOD DOD DOD DOD
5.11 čtvrtek DOD                                 18:30–21:00 Amplion Toastmasters DOD DOD DOD
6.11 pátek DOD DOD DOD DOD
7.11 sobota        
8.11 neděle        
9.11 pondělí        
10.11 úterý        
11.11 středa        
12.11 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
13.11 pátek        
14.11 sobota        
15.11 neděle        
16.11 pondělí        
17.11 úterý        
18.11 středa 13:00 - 18:00 Konference Křížek      
19.11 čtvrtek 9:00 - 17:00 Konference Křížek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
20.11 pátek 9:00 - 17:00 Konference Křížek       
21.11 sobota        
22.11 neděle        
23.11 pondělí        
24.11 úterý 8:00-12:00 Hodnotící komise pro Informatiku 11:00-13:30 doktorská zkouška    9:00-10:00 Nečasovo centrum
25.11 středa        
26.11 čtvrtek 14:00-16:00 Redakční rada Pokroku 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
27.11 pátek        
28.11 sobota        
29.11 neděle        
30.11 pondělí 8:00-17:00 Hodnotící komise pro Matematiku      
prosinec 2015 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.12 úterý        
2.12 středa        
3.12 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
4.12 pátek 9:30-10:30 Seminář Feireisl      
5.12 sobota        
6.12 neděle        
7.12 pondělí        
8.12 úterý        
9.12 středa        
10.12 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
11.12 pátek 9:00-13:00 Ústřední komise matematické olympiády      
12.12 sobota JČMF 7:00-14:00      
13.12 neděle        
14.12 pondělí Čechovská přednáška      
15.12 úterý        
16.12 středa        
17.12 čtvrtek        
18.12 pátek        
19.12 sobota        
20.12 neděle        
21.12 pondělí        
22.12 úterý        
23.12 středa        
24.12 čtvrtek        
25.12 pátek        
26.12 sobota        
27.12 neděle        
28.12 pondělí        
29.12 úterý        
30.12 středa        
31.12 čtvrtek        
leden 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.1 pátek        
2.1 sobota        
3.1 neděle        
4.1 pondělí        
5.1 úterý        
6.1 středa 11:00 - 13:00 Redakční rada MB      
7.1 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
8.1 pátek        
9.1 sobota        
10.1 neděle        
11.1 pondělí        
12.1 úterý        
13.1 středa        
14.1 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
15.1 pátek        
16.1 sobota        
17.1 neděle        
18.1 pondělí 8:30-13:00 Hladký      
19.1 úterý        
20.1 středa        
21.1 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
22.1 pátek        
23.1 sobota        
24.1 neděle        
25.1 pondělí Doktorandské dny      
26.1 úterý Doktorandské dny      
27.1 středa Doktorandské dny      
28.1 čtvrtek Doktorandské dny            18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
29.1 pátek     Hladký  
30.1 sobota        
31.1 neděle        
únor 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.2 pondělí        
2.2 úterý        
3.2 středa        
4.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
5.2 pátek Obhajoba doc. Kaiser 14:00-16:00      
6.2 sobota        
7.2 neděle        
8.2 pondělí        
9.2 úterý        
10.2 středa 16:00-20:00 Jarušek   14:00-15:00 Nečasovo centrum  
11.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
12.2 pátek        
13.2 sobota        
14.2 neděle        
15.2 pondělí        
16.2 úterý        
17.2 středa        
18.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
19.2 pátek        
20.2 sobota        
21.2 neděle        
22.2 pondělí        
23.2 úterý        
24.2 středa        
25.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
26.2 pátek        
27.2 sobota        
28.2 neděle        
29.2 pondělí       13:00-17:00 Šístek
březen 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.3 úterý        
2.3 středa        
3.3 čtvrtek 14:00-17:00 Redakční rada PMFA 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
4.3 pátek        
5.3 sobota        
6.3 neděle        
7.3 pondělí        
8.3 úterý        
9.3 středa        
10.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
11.3 pátek        
12.3 sobota        
13.3 neděle        
14.3 pondělí       13:00-17:00 Šístek
15.3 úterý        
16.3 středa        
17.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
18.3 pátek        
19.3 sobota        
20.3 neděle        
21.3 pondělí       13:00-17:00 Šístek
22.3 úterý        
23.3 středa        
24.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
25.3 pátek        
26.3 sobota        
27.3 neděle        
28.3 pondělí        
29.3 úterý        
30.3 středa        
31.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
duben 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.4 pátek        
2.4 sobota        
3.4 neděle        
4.4 pondělí 8:30-10:00 Gymnázium Amazon      
5.4 úterý        
6.4 středa        
7.4 čtvrtek        
8.4 pátek        
9.4 sobota        
10.4 neděle        
11.4 pondělí        
12.4 úterý        
13.4 středa   Atestační komise 11:00-13:00    
14.4 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
15.4 pátek        
16.4 sobota        
17.4 neděle        
18.4 pondělí        
19.4 úterý        
20.4 středa        
21.4 čtvrtek 9:00-11:00 Vejchodský      18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
22.4 pátek        
23.4 sobota        
24.4 neděle        
25.4 pondělí        
26.4 úterý        
27.4 středa        
28.4 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
29.4 pátek        
30.4 sobota        
květen 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.5 neděle        
2.5 pondělí        
3.5 úterý 10:00 - 11:00 DOD, Helichova      
4.5 středa        
5.5 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
6.5 pátek        
7.5 sobota        
8.5 neděle        
9.5 pondělí        
10.5 úterý 12:00-13:00 DOD Kračmářová      
11.5 středa        
12.5 čtvrtek Workshop Kurzweil               Amplion Toastmasters    16:30 - 17:30 DOD Hladký - Nový porg Barbora Koutská  
13.5 pátek Workshop Kurzweil         
14.5 sobota        
15.5 neděle        
16.5 pondělí 9:00-11:00 DOD 9:00-11:00 DOD 9:00-11:00 DOD  
17.5 úterý        
18.5 středa 10:00-12:00 Pravda 10:00 poradu k EVEQu    
19.5 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters       
20.5 pátek        
21.5 sobota        
22.5 neděle        
23.5 pondělí        
24.5 úterý        
25.5 středa        
26.5 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
27.5 pátek        
28.5 sobota        
29.5 neděle        
30.5 pondělí        
31.5 úterý        
červen 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Seminárka ve 3. patře přední b.
1.6 středa 9:00-11:00 Kreml      
2.6 čtvrtek 14:00-16:00 redakční rada PMFA 18:30–21:00 Amplion Toastmasters   11:45-12:45 DOD - mat. bitcoinu  
3.6 pátek        
4.6 sobota        
5.6 neděle        
6.6 pondělí        
7.6 úterý        
8.6 středa        
9.6 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters Krejčí    
10.6 pátek   Krejčí    
11.6 sobota 8:00-15:00 JČMF      
12.6 neděle        
13.6 pondělí 10:00-11:00 DOD GYMJH      
14.6 úterý        
15.6 středa        
16.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
17.6 pátek        
18.6 sobota        
19.6 neděle        
20.6 pondělí   9:00 EVEQ    
21.6 úterý        
22.6 středa        
23.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
24.6 pátek        
25.6 sobota        
26.6 neděle        
27.6 pondělí        
28.6 úterý        
29.6 středa   12:00-14:00 Rada MÚ    
30.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters      
červenec 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.7 pátek          
2.7 sobota          
3.7 neděle          
4.7 pondělí          
5.7 úterý          
6.7 středa          
7.7 čtvrtek          
8.7 pátek          
9.7 sobota          
10.7 neděle          
11.7 pondělí          
12.7 úterý          
13.7 středa          
14.7 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
15.7 pátek          
16.7 sobota          
17.7 neděle          
18.7 pondělí          
19.7 úterý          
20.7 středa          
21.7 čtvrtek          
22.7 pátek          
23.7 sobota          
24.7 neděle          
25.7 pondělí          
26.7 úterý          
27.7 středa 10:00 Markl        
28.7 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
29.7 pátek          
30.7 sobota          
31.7 neděle          
srpen 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA   Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 pondělí Hladký Prague summer school Hladký Prague summer school      
2.8 úterý Hladký Prague summer school Hladký Prague summer school      
3.8 středa Hladký Prague summer school Hladký Prague summer school      
4.8 čtvrtek Hladký Prague summer school Hladký Prague summer school      
5.8 pátek Hladký Prague summer school Hladký Prague summer school      
6.8 sobota          
7.8 neděle          
8.8 pondělí          
9.8 úterý          
10.8 středa          
11.8 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
12.8 pátek          
13.8 sobota          
14.8 neděle          
15.8 pondělí          
16.8 úterý          
17.8 středa          
18.8 čtvrtek          
19.8 pátek          
20.8 sobota          
21.8 neděle          
22.8 pondělí          
23.8 úterý          
24.8 středa          
25.8 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
26.8 pátek          
27.8 sobota          
28.8 neděle          
29.8 pondělí Nečasová        
30.8 úterý Nečasová        
31.8 středa Nečasová        
září 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.9 čtvrtek Nečasová                          18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
2.9 pátek Nečasová        
3.9 sobota Nečasová        
4.9 neděle          
5.9 pondělí          
6.9 úterý          
7.9 středa          
8.9 čtvrtek 14:00-16:00 Redakční rada PMFA 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
9.9 pátek          
10.9 sobota          
11.9 neděle          
12.9 pondělí   Outrata+Fabian Křížek 17:30-19:30    
13.9 úterý   Outrata+Fabian      
14.9 středa Seminář Nečasová Bobcat 9:00-11:00 Outrata+Fabian      
15.9 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters Outrata+Fabian      
16.9 pátek          
17.9 sobota          
18.9 neděle          
19.9 pondělí          
20.9 úterý          
21.9 středa Křížek         
22.9 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
23.9 pátek          
24.9 sobota          
25.9 neděle          
26.9 pondělí          
27.9 úterý          
28.9 středa          
29.9 čtvrtek Workshop Kubiś               18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
30.9 pátek Workshop Kubiś        
říjen 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.10 sobota Workshop Kubiś        
2.10 neděle          
3.10 pondělí          
4.10 úterý          
5.10 středa          
6.10 čtvrtek Shromáždění prac 10:00-13:00 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
7.10 pátek          
8.10 sobota          
9.10 neděle          
10.10 pondělí     Křížek 17:30-19:30    
11.10 úterý          
12.10 středa          
13.10 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters         
14.10 pátek          
15.10 sobota          
16.10 neděle          
17.10 pondělí Chodounský        
18.10 úterý Chodounský        
19.10 středa Chodounský        
20.10 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
21.10 pátek 10:00-12:00 Kubiś 18:00-20:00 Kubiś      
22.10 sobota          
23.10 neděle          
24.10 pondělí          
25.10 úterý          
26.10 středa          
27.10 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
28.10 pátek          
29.10 sobota          
30.10 neděle          
31.10 pondělí          
listopad 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.11 úterý          
2.11 středa          
3.11 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
4.11 pátek          
5.11 sobota          
6.11 neděle          
7.11 pondělí          
8.11 úterý          
9.11 středa          
10.11 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
11.11 pátek          
12.11 sobota          
13.11 neděle          
14.11 pondělí     Křížek 17:30-19:30    
15.11 úterý          
16.11 středa          
17.11 čtvrtek          
18.11 pátek          
19.11 sobota          
20.11 neděle          
21.11 pondělí          
22.11 úterý          
23.11 středa          
24.11 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
25.11 pátek          
26.11 sobota          
27.11 neděle          
28.11 pondělí          
29.11 úterý          
30.11 středa          
prosinec 2016 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.12 čtvrtek 14:00-16:00 Redakční rada PMFA 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
2.12 pátek 13:00-17:00 JČMF setkání mladých   Pudlák seminář    
3.12 sobota          
4.12 neděle          
5.12 pondělí          
6.12 úterý          
7.12 středa 9:00-13:00 Čechovská přednáška        
8.12 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
9.12 pátek 9:00-13:00 Matematická olympiáda        
10.12 sobota JČMF 7:00-14:00        
11.12 neděle          
12.12 pondělí     Křížek 17:30-19:30    
13.12 úterý          
14.12 středa          
15.12 čtvrtek 12:30-14:00 Urs Schreiber 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
16.12 pátek          
17.12 sobota          
18.12 neděle          
19.12 pondělí          
20.12 úterý          
21.12 středa Shromáždění  13:00-16:00     Vánoční slavnost 16:00-20:00         
22.12 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
23.12 pátek          
24.12 sobota          
25.12 neděle          
26.12 pondělí          
27.12 úterý          
28.12 středa          
29.12 čtvrtek          
30.12 pátek          
31.12 sobota          
leden 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.1 neděle          
2.1 pondělí          
3.1 úterý          
4.1 středa          
5.1 čtvrtek 12:30-14:00 Urs Schreiber 18:30–21:00 Amplion Toastmasters 9:00-11:00 schůzka vedení       11:00-13:00 Feireisl                  13:00-15:00 Rada MÚ 9:00-11:00 Šístek    
6.1 pátek          
7.1 sobota          
8.1 neděle          
9.1 pondělí          
10.1 úterý          
11.1 středa 11:00-13:00 Redakční rada MB        
12.1 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
13.1 pátek          
14.1 sobota          
15.1 neděle          
16.1 pondělí          
17.1 úterý          
18.1 středa          
19.1 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické forum 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
20.1 pátek          
21.1 sobota          
22.1 neděle          
23.1 pondělí          
24.1 úterý          
25.1 středa          
26.1 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
27.1 pátek          
28.1 sobota          
29.1 neděle          
30.1 pondělí          
31.1 úterý          
únor 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.2 středa          
2.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
3.2 pátek          
4.2 sobota          
5.2 neděle          
6.2 pondělí          
7.2 úterý          
8.2 středa          
9.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
10.2 pátek          
11.2 sobota          
12.2 neděle          
13.2 pondělí 17:00 Křížek, Ondřej Čadek        
14.2 úterý          
15.2 středa          
16.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
17.2 pátek          
18.2 sobota          
19.2 neděle          
20.2 pondělí          
21.2 úterý          
22.2 středa          
23.2 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
24.2 pátek          
25.2 sobota          
26.2 neděle          
27.2 pondělí          
28.2 úterý          
březen 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.3 středa          
2.3 čtvrtek 14:00-16:00 Redakční rada PMFA 18:30–21:00 Amplion Toastmasters         
3.3 pátek          
4.3 sobota          
5.3 neděle          
6.3 pondělí          
7.3 úterý          
8.3 středa          
9.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
10.3 pátek          
11.3 sobota          
12.3 neděle          
13.3 pondělí          
14.3 úterý          
15.3 středa          
16.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
17.3 pátek          
18.3 sobota          
19.3 neděle          
20.3 pondělí          
21.3 úterý          
22.3 středa     10:00-13:00 Redakce    
23.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
24.3 pátek          
25.3 sobota          
26.3 neděle          
27.3 pondělí   Konkurzní a atestační komise   10:00-12:00      
28.3 úterý          
29.3 středa          
30.3 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters Markl 11:00-13:00      
31.3 pátek          
duben 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.4 sobota          
2.4 neděle          
3.4 pondělí          
4.4 úterý          
5.4 středa          
6.4 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
7.4 pátek          
8.4 sobota          
9.4 neděle          
10.4 pondělí 17:00-20:00 Kosmologický seminář        
11.4 úterý          
12.4 středa          
13.4 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
14.4 pátek          
15.4 sobota          
16.4 neděle          
17.4 pondělí          
18.4 úterý          
19.4 středa 13:30-15:00 Thapen         
20.4 čtvrtek 14:00-16:00 Chodounský    18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
21.4 pátek          
22.4 sobota          
23.4 neděle          
24.4 pondělí 11:00-12:00 Chodounský        
25.4 úterý   13:00-15:00 Konkurzní komise      
26.4 středa          
27.4 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
28.4 pátek          
29.4 sobota          
30.4 neděle          
květen 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.5 pondělí          
2.5 úterý          
3.5 středa          
4.5 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
5.5 pátek          
6.5 sobota          
7.5 neděle          
8.5 pondělí          
9.5 úterý          
10.5 středa          
11.5 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
12.5 pátek          
13.5 sobota          
14.5 neděle          
15.5 pondělí DOD 10:00-11:00                         JČMF 17:00-19:00        
16.5 úterý          
17.5 středa DOD 19:00:20:00        
18.5 čtvrtek 10:00-12:30 Nečasová        18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
19.5 pátek          
20.5 sobota          
21.5 neděle          
22.5 pondělí          
23.5 úterý          
24.5 středa          
25.5 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
26.5 pátek          
27.5 sobota          
28.5 neděle          
29.5 pondělí          
30.5 úterý          
31.5 středa          
červen 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters         
2.6 pátek          
3.6 sobota          
4.6 neděle          
5.6 pondělí     16:00-19:00 Jiří Grygar    
6.6 úterý 14:00-18:00 Workshop Hannover        
7.6 středa          
8.6 čtvrtek 9:00-16:00 Workshop Hannover         18:30–21:00 Amplion Toastmasters   14:00-16:00 Redakční rada PMFA     
9.6 pátek 9:00-13:00 Workshop Hannover        
10.6 sobota          
11.6 neděle          
12.6 pondělí          
13.6 úterý          
14.6 středa          
15.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
16.6 pátek          
17.6 sobota 7:00-14:00 JČMF        
18.6 neděle          
19.6 pondělí   14:00-16:00 seminář pro učitele      
20.6 úterý          
21.6 středa          
22.6 čtvrtek 10:00-11:00 Jarní exkurze 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
23.6 pátek          
24.6 sobota          
25.6 neděle          
26.6 pondělí          
27.6 úterý 16:00-21:00 Martin Jarník        
28.6 středa          
29.6 čtvrtek 18:30–21:00 Amplion Toastmasters        
30.6 pátek          
červenec 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.7 sobota          
2.7 neděle          
3.7 pondělí          
4.7 úterý         9:00-18:00 Wieslaw Kubiś
5.7 středa          
6.7 čtvrtek          
7.7 pátek          
8.7 sobota          
9.7 neděle          
10.7 pondělí          
11.7 úterý          
12.7 středa          
13.7 čtvrtek          
14.7 pátek          
15.7 sobota          
16.7 neděle          
17.7 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář    
18.7 úterý          
19.7 středa          
20.7 čtvrtek          
21.7 pátek          
22.7 sobota          
23.7 neděle          
24.7 pondělí          
25.7 úterý          
26.7 středa          
27.7 čtvrtek          
28.7 pátek          
29.7 sobota          
30.7 neděle          
31.7 pondělí          
srpen 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 úterý          
2.8 středa          
3.8 čtvrtek          
4.8 pátek          
5.8 sobota          
6.8 neděle          
7.8 pondělí          
8.8 úterý          
9.8 středa          
10.8 čtvrtek          
11.8 pátek          
12.8 sobota          
13.8 neděle          
14.8 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář    
15.8 úterý          
16.8 středa          
17.8 čtvrtek          
18.8 pátek          
19.8 sobota          
20.8 neděle          
21.8 pondělí          
22.8 úterý          
23.8 středa          
24.8 čtvrtek          
25.8 pátek          
26.8 sobota          
27.8 neděle          
28.8 pondělí          
29.8 úterý          
30.8 středa          
31.8 čtvrtek          
srpen 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 úterý          
2.8 středa          
3.8 čtvrtek          
4.8 pátek          
5.8 sobota          
6.8 neděle          
7.8 pondělí          
8.8 úterý          
9.8 středa          
10.8 čtvrtek          
11.8 pátek          
12.8 sobota          
13.8 neděle          
14.8 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář    
15.8 úterý          
16.8 středa          
17.8 čtvrtek          
18.8 pátek          
19.8 sobota          
20.8 neděle          
21.8 pondělí          
22.8 úterý          
23.8 středa          
24.8 čtvrtek          
25.8 pátek          
26.8 sobota          
27.8 neděle          
28.8 pondělí          
29.8 úterý          
30.8 středa          
31.8 čtvrtek          
září 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.9 pátek          
2.9 sobota          
3.9 neděle          
4.9 pondělí          
5.9 úterý          
6.9 středa          
7.9 čtvrtek          
8.9 pátek          
9.9 sobota          
10.9 neděle          
11.9 pondělí          
12.9 úterý     9:00-11:00 Seminář Nečasová    
13.9 středa          
14.9 čtvrtek   10:00-12:00 Rada MÚ      
15.9 pátek          
16.9 sobota          
17.9 neděle          
18.9 pondělí   12:00-14:00 Math-In-HPC.EDU      
19.9 úterý          
20.9 středa          
21.9 čtvrtek     14:00-17:00 Akademické forum    
22.9 pátek          
23.9 sobota          
24.9 neděle          
25.9 pondělí          
26.9 úterý          
27.9 středa          
28.9 čtvrtek          
29.9 pátek          
30.9 sobota          
říjen 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.10 neděle          
2.10 pondělí          
3.10 úterý          
4.10 středa          
5.10 čtvrtek          
6.10 pátek          
7.10 sobota          
8.10 neděle          
9.10 pondělí     16:00-19:00 Kosmologický seminář    
10.10 úterý          
11.10 středa          
12.10 čtvrtek          
13.10 pátek          
14.10 sobota          
15.10 neděle          
16.10 pondělí          
17.10 úterý          
18.10 středa   11:00-12:00 Obhajoba DSc. Knobloch      
19.10 čtvrtek          
20.10 pátek          
21.10 sobota          
22.10 neděle          
23.10 pondělí          
24.10 úterý          
25.10 středa 15:00-17:00 Státní zkoušky P. Pudlák 15:00-17:00 Státní zkoušky P. Pudlák      
26.10 čtvrtek          
27.10 pátek 15:00-18:00 Kosmologický seminář        
28.10 sobota          
29.10 neděle          
30.10 pondělí          
31.10 úterý          
listopad 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.11 středa 10:00-12:00 obhajoba Pudlák 10:00-12:00 obhajoba Pudlák      
2.11 čtvrtek Workshop Pudlák        
3.11 pátek Workshop Pudlák        
4.11 sobota Workshop Pudlák        
5.11 neděle          
6.11 pondělí          
7.11 úterý          
8.11 středa          
9.11 čtvrtek          
10.11 pátek          
11.11 sobota          
12.11 neděle          
13.11 pondělí     16:00-19:00 Kosmologický seminář    
14.11 úterý          
15.11 středa          
16.11 čtvrtek          
17.11 pátek          
18.11 sobota          
19.11 neděle          
20.11 pondělí          
21.11 úterý          
22.11 středa          
23.11 čtvrtek          
24.11 pátek          
25.11 sobota          
26.11 neděle          
27.11 pondělí          
28.11 úterý          
29.11 středa 15:00-18:00 Kosmologický seminář        
30.11 čtvrtek     15:00-18:00 Kubiś    
prosinec 2017 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.12 pátek          
2.12 sobota          
3.12 neděle          
4.12 pondělí          
5.12 úterý          
6.12 středa          
7.12 čtvrtek 13:00-18:00  Akademicke forum   14:00-16:00 Redakční rada PMFA    
8.12 pátek 9:00-13:00 Ústřední komise matematické olympiády     10:30 - 16:00 Bobcat  
9.12 sobota JČMF 7:00-14:00        
10.12 neděle          
11.12 pondělí Ortaggio 10:00-12:30   16:00-19:00 Kosmologický seminář    
12.12 úterý          
13.12 středa          
14.12 čtvrtek          
15.12 pátek 9:00-11:00 seminář Křížek        
16.12 sobota          
17.12 neděle          
18.12 pondělí Feireisl 60     Feireisl 60  
19.12 úterý Feireisl 60 15:00-16:00 Dozorčí rada   Feireisl 60  
20.12 středa Feireisl 60     Feireisl 60  
21.12 čtvrtek         Kapři
22.12 pátek          
23.12 sobota          
24.12 neděle          
25.12 pondělí          
26.12 úterý          
27.12 středa          
28.12 čtvrtek          
29.12 pátek          
30.12 sobota          
31.12 neděle          
leden 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.1 pondělí          
2.1 úterý          
3.1 středa          
4.1 čtvrtek          
5.1 pátek          
6.1 sobota          
7.1 neděle          
8.1 pondělí          
9.1 úterý          
10.1 středa   10:00-11:00 Rozložník      
11.1 čtvrtek          
12.1 pátek          
13.1 sobota          
14.1 neděle          
15.1 pondělí          
16.1 úterý          
17.1 středa          
18.1 čtvrtek          
19.1 pátek          
20.1 sobota          
21.1 neděle          
22.1 pondělí          
23.1 úterý          
24.1 středa          
25.1 čtvrtek   10:00-12:00 Rada ústavu      
26.1 pátek          
27.1 sobota          
28.1 neděle          
29.1 pondělí          
30.1 úterý          
31.1 středa          
únor 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.2 čtvrtek          
2.2 pátek          
3.2 sobota          
4.2 neděle          
5.2 pondělí          
6.2 úterý 9:45 - 13:00 Zkoušky Le        
7.2 středa          
8.2 čtvrtek          
9.2 pátek          
10.2 sobota          
11.2 neděle          
12.2 pondělí 9:30-16:00 Nečasová        
13.2 úterý 9:30-16:00 Nečasová        
14.2 středa 8:00-18:00 Rákosník 9:30-16:00 Nečasová      
15.2 čtvrtek 9:30-16:00 Nečasová        
16.2 pátek 9:30-16:00 Nečasová        
17.2 sobota          
18.2 neděle          
19.2 pondělí          
20.2 úterý          
21.2 středa          
22.2 čtvrtek          
23.2 pátek          
24.2 sobota          
25.2 neděle          
26.2 pondělí          
27.2 úterý          
28.2 středa          
březen 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.3 čtvrtek          
2.3 pátek          
3.3 sobota          
4.3 neděle          
5.3 pondělí          
6.3 úterý          
7.3 středa          
8.3 čtvrtek Kubiś 9:00-13:00        
9.3 pátek          
10.3 sobota          
11.3 neděle          
12.3 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář    
13.3 úterý          
14.3 středa          
15.3 čtvrtek Kubiś 9:00-13:00 Kubiś 13:00-16:00      
16.3 pátek          
17.3 sobota          
18.3 neděle          
19.3 pondělí          
20.3 úterý          
21.3 středa          
22.3 čtvrtek          
23.3 pátek          
24.3 sobota          
25.3 neděle          
26.3 pondělí          
27.3 úterý          
28.3 středa          
29.3 čtvrtek          
30.3 pátek          
31.3 sobota          
březen 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.3 čtvrtek          
2.3 pátek          
3.3 sobota          
4.3 neděle          
5.3 pondělí          
6.3 úterý          
7.3 středa          
8.3 čtvrtek Kubiś 9:00-13:00        
9.3 pátek          
10.3 sobota          
11.3 neděle          
12.3 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář    
13.3 úterý          
14.3 středa          
15.3 čtvrtek Kubiś 9:00-13:00 Kubiś 13:00-16:00      
16.3 pátek          
17.3 sobota          
18.3 neděle          
19.3 pondělí          
20.3 úterý          
21.3 středa          
22.3 čtvrtek          
23.3 pátek          
24.3 sobota          
25.3 neděle          
26.3 pondělí          
27.3 úterý          
28.3 středa          
29.3 čtvrtek          
30.3 pátek          
31.3 sobota          
duben 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.4 neděle          
2.4 pondělí          
3.4 úterý          
4.4 středa          
5.4 čtvrtek          
6.4 pátek          
7.4 sobota          
8.4 neděle          
9.4 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář 14:00-16:00 Hong Van Le   
10.4 úterý   7:30-12:00 Atestační komise      
11.4 středa 15:30 - 17:30 Kosmologický seminář        
12.4 čtvrtek   14:00-16:00 seminar on Differential Equations and Integration Theory      
13.4 pátek          
14.4 sobota          
15.4 neděle          
16.4 pondělí          
17.4 úterý          
18.4 středa          
19.4 čtvrtek          
20.4 pátek          
21.4 sobota          
22.4 neděle          
23.4 pondělí          
24.4 úterý 9:00-12:00 David Chodounský       9:00-12:00 Seminář Š. Nečasové
25.4 středa          
26.4 čtvrtek          
27.4 pátek          
28.4 sobota          
29.4 neděle          
30.4 pondělí          
květen 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.5 úterý          
2.5 středa          
3.5 čtvrtek     14:00-16:00 seminar on Differential Equations and Integration Theory    
4.5 pátek          
5.5 sobota          
6.5 neděle          
7.5 pondělí          
8.5 úterý          
9.5 středa          
10.5 čtvrtek          
11.5 pátek 10:00-12:00 O. Kreml        
12.5 sobota          
13.5 neděle          
14.5 pondělí 16:30-20:00 Kosmologický seminář        
15.5 úterý          
16.5 středa          
17.5 čtvrtek          
18.5 pátek          
19.5 sobota          
20.5 neděle          
21.5 pondělí          
22.5 úterý          
23.5 středa          
24.5 čtvrtek          
25.5 pátek          
26.5 sobota          
27.5 neděle          
28.5 pondělí          
29.5 úterý          
30.5 středa          
31.5 čtvrtek          
červen 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.6 pátek          
2.6 sobota          
3.6 neděle          
4.6 pondělí     Le 14:00-16:00    
5.6 úterý 10:30-14:00 Štruncová         
6.6 středa          
7.6 čtvrtek          
8.6 pátek          
9.6 sobota          
10.6 neděle          
11.6 pondělí     17:00-20:00 Kosmologický seminář    
12.6 úterý          
13.6 středa          
14.6 čtvrtek          
15.6 pátek          
16.6 sobota          
17.6 neděle          
18.6 pondělí   Obhajoba Kružík 11:00-13:00      
19.6 úterý          
20.6 středa          
21.6 čtvrtek          
22.6 pátek          
23.6 sobota          
24.6 neděle          
25.6 pondělí          
26.6 úterý   9:30-12:00 JČMF      
27.6 středa          
28.6 čtvrtek          
29.6 pátek          
30.6 sobota          
červenec 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.7 neděle          
2.7 pondělí          
3.7 úterý          
4.7 středa          
5.7 čtvrtek          
6.7 pátek          
7.7 sobota          
8.7 neděle          
9.7 pondělí          
10.7 úterý          
11.7 středa          
12.7 čtvrtek          
13.7 pátek          
14.7 sobota          
15.7 neděle          
16.7 pondělí         10:30-13:00 Differential Equations and Integration Theory
17.7 úterý          
18.7 středa          
19.7 čtvrtek          
20.7 pátek          
21.7 sobota          
22.7 neděle          
23.7 pondělí          
24.7 úterý          
25.7 středa          
26.7 čtvrtek          
27.7 pátek          
28.7 sobota          
29.7 neděle          
30.7 pondělí          
31.7 úterý          
srpen 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA   Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 středa          
2.8 čtvrtek          
3.8 pátek          
4.8 sobota          
5.8 neděle          
6.8 pondělí          
7.8 úterý          
8.8 středa          
9.8 čtvrtek          
10.8 pátek          
11.8 sobota          
12.8 neděle          
13.8 pondělí          
14.8 úterý          
15.8 středa          
16.8 čtvrtek          
17.8 pátek          
18.8 sobota          
19.8 neděle          
20.8 pondělí     16:30-19:00 Křížek    
21.8 úterý          
22.8 středa Applications of Mathematics 2018        
23.8 čtvrtek Applications of Mathematics 2018        
24.8 pátek Applications of Mathematics 2018        
25.8 sobota          
26.8 neděle          
27.8 pondělí Summer school        
28.8 úterý Summer school        
29.8 středa Summer school        
30.8 čtvrtek Summer school        
31.8 pátek Summer school        
září 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.9 sobota          
2.9 neděle          
3.9 pondělí          
4.9 úterý          
5.9 středa          
6.9 čtvrtek 12:00-20:00 Workshop Math in Industry 10:00-11:00 Math in Industry      
7.9 pátek 8:00-14:00 Workshop Math in Industry        
8.9 sobota          
9.9 neděle          
10.9 pondělí     16:30-19:00 Křížek    
11.9 úterý 10:30 12:00 Martin Markl        
12.9 středa 14:30- 17:00 Shromáždění vědeckých pracovníků        
13.9 čtvrtek          
14.9 pátek          
15.9 sobota          
16.9 neděle          
17.9 pondělí Česko-čínský workshop        
18.9 úterý Česko-čínský workshop 9:00-12:00 JČMF      
19.9 středa Česko-čínský workshop 10:00-13:00 Hladký      
20.9 čtvrtek Česko-čínský workshop        
21.9 pátek          
22.9 sobota          
23.9 neděle          
24.9 pondělí 10:00-12:00 Hladký        
25.9 úterý          
26.9 středa Křížek Konference        
27.9 čtvrtek Křížek Konference        
28.9 pátek Křížek Konference        
29.9 sobota          
30.9 neděle          
říjen 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.10 pondělí          
2.10 úterý          
3.10 středa          
4.10 čtvrtek   10:00-12:00 Obhajoba Tomáš Lávička       
5.10 pátek Astronomický seminář 15:00-18:00        
6.10 sobota          
7.10 neděle          
8.10 pondělí     16:30-19:00 Křížek    
9.10 úterý          
10.10 středa          
11.10 čtvrtek 13:00–18:00 Akademické fórum        
12.10 pátek          
13.10 sobota          
14.10 neděle          
15.10 pondělí 9:30-11:00 Ukázka monitoru p. Klemák        
16.10 úterý   9:00-12:00 JČMF      
17.10 středa          
18.10 čtvrtek     9:00-17:00 JČMF    
19.10 pátek          
20.10 sobota          
21.10 neděle          
22.10 pondělí          
23.10 úterý          
24.10 středa          
25.10 čtvrtek   11:00-14:00 Konkurzní a atestační komise 9:00-11:00 Hladký    
26.10 pátek          
27.10 sobota          
28.10 neděle          
29.10 pondělí          
30.10 úterý          
31.10 středa          
listopad 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.11 čtvrtek          
2.11 pátek          
3.11 sobota          
4.11 neděle          
5.11 pondělí DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018
6.11 úterý DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 10:00-11:30 seminář Kubiś         13:15-16:00 seminář Kučera
7.11 středa DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 15:00-16:00 Ortaggio
8.11 čtvrtek DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 DOD 2018 13:00-15:00 Doležal
9.11 pátek DOD 2018 11:00-13:00 schůzka vedoucích 13:30-15:00 Pudlák DOD 2018 9:00-12:00 seminář Vejchodský 
10.11 sobota          
11.11 neděle          
12.11 pondělí     9:00-12:00 Hladký                    16:30-19:00 Křížek    
13.11 úterý   9:00-12:00 JČMF      
14.11 středa 10:00 - 12:00 Markl        
15.11 čtvrtek          
16.11 pátek          
17.11 sobota          
18.11 neděle          
19.11 pondělí          
20.11 úterý 13:00-16:00 Zhang 10:00-12:00 Interview Zhang 8:30-12:00 DOD 2018  
21.11 středa     16:30-19:00 Křížek - prof. Kroupa    
22.11 čtvrtek          
23.11 pátek 9:00-12:00 Křížek (Ing. Hlaváček)        
24.11 sobota          
25.11 neděle          
26.11 pondělí          
27.11 úterý          
28.11 středa          
29.11 čtvrtek          
30.11 pátek 9:00-13:00 ústřední komise MO - Jaromír Šimša        
prosinec 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.12 sobota 7:30-15:00 JČMF        
2.12 neděle          
3.12 pondělí          
4.12 úterý 13:00-16:00 Interview Strung 13:00-16:00 Interview Strung      
5.12 středa          
6.12 čtvrtek 10:30 - 14:00 Eduard Čech - Vojtěch Rödl        
7.12 pátek          
8.12 sobota          
9.12 neděle          
10.12 pondělí     16:30-19:00 Křížek    
11.12 úterý 13:30-17:00 Nečasová        
12.12 středa 16:00-22:00 Vánoční setkání        
13.12 čtvrtek          
14.12 pátek          
15.12 sobota          
16.12 neděle          
17.12 pondělí          
18.12 úterý          
19.12 středa          
20.12 čtvrtek          
21.12 pátek          
22.12 sobota          
23.12 neděle          
24.12 pondělí          
25.12 úterý          
26.12 středa          
27.12 čtvrtek          
28.12 pátek          
29.12 sobota          
30.12 neděle          
31.12 pondělí          
leden 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.1 úterý          
2.1 středa          
3.1 čtvrtek          
4.1 pátek          
5.1 sobota          
6.1 neděle          
7.1 pondělí          
8.1 úterý          
9.1 středa          
10.1 čtvrtek          
11.1 pátek          
12.1 sobota          
13.1 neděle          
14.1 pondělí     16:00-19:00 Křížek    
15.1 úterý          
16.1 středa          
17.1 čtvrtek          
18.1 pátek          
19.1 sobota          
20.1 neděle          
21.1 pondělí          
22.1 úterý          
23.1 středa       10:00-13:00 Le  
24.1 čtvrtek          
25.1 pátek 9:30-11:30 Hladký        
26.1 sobota          
27.1 neděle          
28.1 pondělí          
29.1 úterý          
30.1 středa          
31.1 čtvrtek          
únor 2018 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.2 pátek          
2.2 sobota          
3.2 neděle          
4.2 pondělí          
5.2 úterý          
6.2 středa 8:00-18:00 Nečasová        
7.2 čtvrtek          
8.2 pátek 9:00-12:00 Křížek        
9.2 sobota          
10.2 neděle          
11.2 pondělí     16:00-19:00 Křížek    
12.2 úterý   9:00-12:00 JČMF      
13.2 středa          
14.2 čtvrtek          
15.2 pátek 10:00-12:00 Hladký        
16.2 sobota          
17.2 neděle          
18.2 pondělí          
19.2 úterý          
20.2 středa          
21.2 čtvrtek          
22.2 pátek          
23.2 sobota          
24.2 neděle          
25.2 pondělí          
26.2 úterý          
27.2 středa          
28.2 čtvrtek          
březen 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.3 pátek 10:00-12:00 Hladký        
2.3 sobota          
3.3 neděle          
4.3 pondělí          
5.3 úterý          
6.3 středa          
7.3 čtvrtek   9:00-12:00 Výběrová komise      
8.3 pátek          
9.3 sobota          
10.3 neděle          
11.3 pondělí          
12.3 úterý          
13.3 středa          
14.3 čtvrtek          
15.3 pátek          
16.3 sobota          
17.3 neděle          
18.3 pondělí          
19.3 úterý          
20.3 středa          
21.3 čtvrtek   11:00-14:00 Rada MÚ      
22.3 pátek          
23.3 sobota          
24.3 neděle          
25.3 pondělí          
26.3 úterý 17:00-19:00 JČMF        
27.3 středa 14:00-16:00 Thapen        
28.3 čtvrtek          
29.3 pátek   10:00-12:00 Atestační komise      
30.3 sobota          
31.3 neděle          
duben 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.4 pondělí          
2.4 úterý 17:00-19:00 JČMF        
3.4 středa          
4.4 čtvrtek          
5.4 pátek 10:00-12:00 Hladký        
6.4 sobota          
7.4 neděle          
8.4 pondělí 16:00-19:00 Křížek        
9.4 úterý          
10.4 středa          
11.4 čtvrtek          
12.4 pátek          
13.4 sobota          
14.4 neděle          
15.4 pondělí          
16.4 úterý 17:00-19:00 JČMF 9:00-12:00 JČMF      
17.4 středa          
18.4 čtvrtek          
19.4 pátek          
20.4 sobota          
21.4 neděle          
22.4 pondělí          
23.4 úterý 8:00-18:00 Nečasová        
24.4 středa          
25.4 čtvrtek          
26.4 pátek          
27.4 sobota          
28.4 neděle          
29.4 pondělí          
30.4 úterý 15:30-17:30 Inaugurace     14:00-15:00 Rada ústavu  
květen 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.5 středa          
2.5 čtvrtek          
3.5 pátek          
4.5 sobota          
5.5 neděle          
6.5 pondělí          
7.5 úterý          
8.5 středa          
9.5 čtvrtek          
10.5 pátek 9:30-12:00 Hladký        
11.5 sobota   8:00-18:00 Rákosník      
12.5 neděle   8:00-12:00 Rákosník      
13.5 pondělí 16:00-19:00 Křížek   9:00-18:00 Hladký    
14.5 úterý       9:00-14:00 EIS  
15.5 středa          
16.5 čtvrtek          
17.5 pátek          
18.5 sobota          
19.5 neděle          
20.5 pondělí          
21.5 úterý          
22.5 středa          
23.5 čtvrtek          
24.5 pátek 9:00-11:00 Šístek        
25.5 sobota          
26.5 neděle          
27.5 pondělí          
28.5 úterý   9:00-12:00 JČMF      
29.5 středa          
30.5 čtvrtek          
31.5 pátek          
červen 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.6 sobota          
2.6 neděle          
3.6 pondělí          
4.6 úterý 14:00-18:00 EIS     11:00-14:00 Kurzweil  
5.6 středa          
6.6 čtvrtek 13:00-18:00 Akademické fórum        
7.6 pátek 8:00-12:00 Nečasová        
8.6 sobota 8:00-18:00 Rákosník        
9.6 neděle          
10.6 pondělí 16:00-19:00 Křížek        
11.6 úterý 10:00-16:00 trzni konzultace k EIS        
12.6 středa          
13.6 čtvrtek          
14.6 pátek          
15.6 sobota 8:00-14:00 JČMF        
16.6 neděle          
17.6 pondělí          
18.6 úterý          
19.6 středa          
20.6 čtvrtek          
21.6 pátek          
22.6 sobota          
23.6 neděle          
24.6 pondělí          
25.6 úterý       8:30-18:00 EIS  
26.6 středa          
27.6 čtvrtek          
28.6 pátek          
29.6 sobota          
30.6 neděle          
červenec 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.7 pondělí       15:00-16:00 Ortaggio  
2.7 úterý          
3.7 středa          
4.7 čtvrtek          
5.7 pátek          
6.7 sobota          
7.7 neděle          
8.7 pondělí          
9.7 úterý          
10.7 středa         11:00-15:00 Seminář Chodounský
11.7 čtvrtek 13:00-19:00 Feireisl        
12.7 pátek          
13.7 sobota          
14.7 neděle          
15.7 pondělí          
16.7 úterý         14:30-17:00 Seminář Chodounský
17.7 středa         11:00-14:00 Seminář Chodounský
18.7 čtvrtek          
19.7 pátek          
20.7 sobota          
21.7 neděle          
22.7 pondělí          
23.7 úterý          
24.7 středa         11:00-14:00 Seminář Chodounský
25.7 čtvrtek          
26.7 pátek          
27.7 sobota          
28.7 neděle          
29.7 pondělí          
30.7 úterý          
31.7 středa 15:00-23:00 Rozložník       11:00-14:00 Seminář Chodounský
srpen 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 čtvrtek          
2.8 pátek          
3.8 sobota          
4.8 neděle          
5.8 pondělí          
6.8 úterý          
7.8 středa          
8.8 čtvrtek          
9.8 pátek          
10.8 sobota          
11.8 neděle          
12.8 pondělí          
13.8 úterý          
14.8 středa          
15.8 čtvrtek          
16.8 pátek          
17.8 sobota          
18.8 neděle          
19.8 pondělí          
20.8 úterý          
21.8 středa         11:00-14:00 Seminář Chodounský
22.8 čtvrtek          
23.8 pátek          
24.8 sobota          
25.8 neděle          
26.8 pondělí          
27.8 úterý          
28.8 středa          
29.8 čtvrtek          
30.8 pátek          
31.8 sobota          
září 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.9 neděle          
2.9 pondělí          
3.9 úterý          
4.9 středa         11:00-15:00 Chodounský
5.9 čtvrtek          
6.9 pátek   Konkurz Pudlák 10:00-12:00      
7.9 sobota          
8.9 neděle          
9.9 pondělí   Interwiew skype 10:00-13:00      
10.9 úterý          
11.9 středa          
12.9 čtvrtek          
13.9 pátek          
14.9 sobota          
15.9 neděle          
16.9 pondělí          
17.9 úterý   JČMF 9:00-12:00      
18.9 středa         11:00-15:00 Chodounský
19.9 čtvrtek          
20.9 pátek          
21.9 sobota          
22.9 neděle          
23.9 pondělí          
24.9 úterý          
25.9 středa Nečasová        
26.9 čtvrtek Nečasová        
27.9 pátek Nečasová        
28.9 sobota          
29.9 neděle          
30.9 pondělí          
říjen 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.X úterý          
2.X středa          
3.X čtvrtek          
4.X pátek          
5.X sobota          
6.X neděle          
7.X pondělí          
8.X úterý          
9.X středa 9:00 Pravda        
10.X čtvrtek 8:30-19:00 Differential Equations and Integration Theory        
11.X pátek          
12.X sobota          
13.X neděle          
14.X pondělí          
15.X úterý          
16.X středa          
17.X čtvrtek          
18.X pátek 9:30 -11:30 Hladký                     15:00-18:00 Křížek        
19.X sobota          
20.X neděle          
21.X pondělí          
22.X úterý          
23.X středa          
24.X čtvrtek          
25.X pátek          
26.X sobota          
27.X neděle          
28.X pondělí          
29.X úterý     Seminář PHK 11:00-12:30 Le 11:00-13:00  
30.X středa          
31.X čtvrtek          
listopad 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.11 pátek 10:00-12:00 Hladký        
2.11 sobota          
3.11 neděle          
4.11 pondělí          
5.11 úterý          
6.11 středa          
7.11 čtvrtek          
8.11 pátek 10:00-12:00 Hladký 9:00-15:00 EIS   14:00 - 20:00 Bobcat  
9.11 sobota          
10.11 neděle          
11.11 pondělí DOD                                          16:00-18:00 Křížek  13:30 Thapen DOD DOD DOD
12.11 úterý DOD 9:30-12:00 JČMF 10:30 Markl DOD DOD
13.11 středa DOD 14:00 Thapen DOD DOD 11:00-14:00 Chodounský
14.11 čtvrtek DOD DOD DOD DOD 10:00-12:00 Tvrdý
15.11 pátek DOD DOD DOD DOD DOD
16.11 sobota          
17.11 neděle          
18.11 pondělí   Atestace      
19.11 úterý          
20.11 středa     Doležal 9:00-11:00    
21.11 čtvrtek Nečasová 13:00-18:00        
22.11 pátek          
23.11 sobota          
24.11 neděle          
25.11 pondělí   8:00-10:00 Atestační komise      
26.11 úterý          
27.11 středa          
28.11 čtvrtek          
29.11 pátek Ústřední komise matematické olympliády 8:00-18:00        
30.11 sobota Výbor JČMF 7:30-15:00        
prosinec 2019 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.12 neděle          
2.12 pondělí          
3.12 úterý 10:30 Čechovská přednáška        
4.12 středa   9:00 WEB      
5.12 čtvrtek          
6.12 pátek Coloqium fest Kubiś 10:30-12:00 Schůzka vedoucích 13:30-15:30 Pudlák      
7.12 sobota Coloqium fest Kubiś        
8.12 neděle Coloqium fest Kubiś        
9.12 pondělí Coloqium fest Kubiś  /               16:00-18:00 Křížek        
10.12 úterý EU-MATHS-IN - Šístek     9:00-12:00 Nečasovo centrum  
11.12 středa EU-MATHS-IN - Šístek        
12.12 čtvrtek   15:00-17:00 Schůzka s řešiteli projektů      
13.12 pátek 10:00-12:00 Hladký Školení zprávy z projektů 9:30-12:00 Springer 12:00-16:00      
14.12 sobota          
15.12 neděle          
16.12 pondělí          
17.12 úterý          
18.12 středa 9:30-12:00 Nečasová                  16:00-20:00 Vánoční posezení        
19.12 čtvrtek          
20.12 pátek 10:00-12:00 Hladký        
21.12 sobota          
22.12 neděle          
23.12 pondělí          
24.12 úterý          
25.12 středa          
26.12 čtvrtek          
27.12 pátek          
28.12 sobota          
29.12 neděle          
30.12 pondělí          
31.12 úterý          
leden 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.1 středa          
2.1 čtvrtek          
3.1 pátek          
4.1 sobota          
5.1 neděle          
6.1 pondělí          
7.1 úterý          
8.1 středa   10:30-11:30 Vedoucí oddělení      
9.1 čtvrtek          
10.1 pátek          
11.1 sobota          
12.1 neděle          
13.1 pondělí 16:00-18:00 Křížek        
14.1 úterý          
15.1 středa 8:00-18:00 Feireisl        
16.1 čtvrtek 8:00-18:00 Feireisl        
17.1 pátek 10:00-12:00 Hladký        
18.1 sobota          
19.1 neděle          
20.1 pondělí          
21.1 úterý          
22.1 středa 16:00-18:00 Křížek        
23.1 čtvrtek          
24.1 pátek 11:45-12:45 Bashkirov        
25.1 sobota          
26.1 neděle          
27.1 pondělí 16:00-18:00 Křížek - Grygar        
28.1 úterý          
29.1 středa          
30.1 čtvrtek          
31.1 pátek          
únor 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.2 sobota       Doucha  
2.2 neděle          
3.2 pondělí          
4.2 úterý          
5.2 středa 6:00-10:00 montáž tabule        
6.2 čtvrtek          
7.2 pátek          
8.2 sobota          
9.2 neděle          
10.2 pondělí 16:00-18:00 Křížek        
11.2 úterý          
12.2 středa          
13.2 čtvrtek 13:00-15:00 Ortaggio        
14.2 pátek 11:30-13:30 Hladký        
15.2 sobota          
16.2 neděle          
17.2 pondělí          
18.2 úterý          
19.2 středa          
20.2 čtvrtek          
21.2 pátek          
22.2 sobota          
23.2 neděle          
24.2 pondělí          
25.2 úterý          
26.2 středa          
27.2 čtvrtek          
28.2 pátek          
29.2 sobota          
březen 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.3 neděle          
2.3 pondělí          
3.3 úterý          
4.3 středa          
5.3 čtvrtek          
6.3 pátek          
7.3 sobota          
8.3 neděle          
9.3 pondělí 16:00-18:00 Křížek        
10.3 úterý          
11.3 středa          
12.3 čtvrtek          
13.3 pátek          
14.3 sobota          
15.3 neděle          
16.3 pondělí          
17.3 úterý          
18.3 středa 10:00-12:00 Le        
19.3 čtvrtek          
20.3 pátek          
21.3 sobota          
22.3 neděle          
23.3 pondělí          
24.3 úterý          
25.3 středa          
26.3 čtvrtek          
27.3 pátek          
28.3 sobota          
29.3 neděle          
30.3 pondělí          
31.3 úterý          
duben 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.4 středa          
2.4 čtvrtek 13:00-18:00 Akademické forum         
3.4 pátek          
4.4 sobota          
5.4 neděle          
6.4 pondělí          
7.4 úterý          
8.4 středa          
9.4 čtvrtek          
10.4 pátek          
11.4 sobota          
12.4 neděle          
13.4 pondělí          
14.4 úterý          
15.4 středa          
16.4 čtvrtek         10:00-12:00 Tvrdý
17.4 pátek          
18.4 sobota          
19.4 neděle          
20.4 pondělí 16:00-18:00 Křížek        
21.4 úterý          
22.4 středa          
23.4 čtvrtek          
24.4 pátek 9:00-12:00 Milan Prager 90        
25.4 sobota          
26.4 neděle          
27.4 pondělí          
28.4 úterý          
29.4 středa          
30.4 čtvrtek          
květen 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.5 pátek          
2.5 sobota          
3.5 neděle          
4.5 pondělí          
5.5 úterý          
6.5 středa          
7.5 čtvrtek          
8.5 pátek          
9.5 sobota          
10.5 neděle          
11.5 pondělí 16:00-18:00 Křížek        
12.5 úterý          
13.5 středa          
14.5 čtvrtek     12:30-17:30 Hladký    
15.5 pátek          
16.5 sobota          
17.5 neděle          
18.5 pondělí          
19.5 úterý          
20.5 středa          
21.5 čtvrtek          
22.5 pátek 9:00-11:00 Šístek        
23.5 sobota          
24.5 neděle          
25.5 pondělí          
26.5 úterý 10:00-12:00 Kubiś        
27.5 středa          
28.5 čtvrtek          
29.5 pátek 9:00-11:00 Šístek        
30.5 sobota Výbor JČMF 7:30-15:00        
31.5 neděle          
červen 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.6 pondělí          
2.6 úterý 10:00-12:00 Kubiś        
3.6 středa          
4.6 čtvrtek          
5.6 pátek 9:00-11:00 Šístek        
6.6 sobota          
7.6 neděle          
8.6 pondělí 16:00-18:00 Křížek        
9.6 úterý          
10.6 středa 11:00-12:30 Le 14:00-15:00 Vejchodský        
11.6 čtvrtek 14:00-17:00 Hladký        
12.6 pátek 9:00-11:00 Šístek        
13.6 sobota          
14.6 neděle          
15.6 pondělí          
16.6 úterý 15:45-17:30 Pudlák - obhajoba DSc Artura Sergyeyva        
17.6 středa 11:00-12:30 Le        
18.6 čtvrtek          
19.6 pátek 9:00-11:00 Šístek        
20.6 sobota          
21.6 neděle          
22.6 pondělí          
23.6 úterý 8:00-20:00 EIS        
24.6 středa          
25.6 čtvrtek          
26.6 pátek          
27.6 sobota          
28.6 neděle          
29.6 pondělí 13:00-17:00 GAČR Valkárová        
30.6 úterý       9:00-12:00 EIS  
červenec 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.7 středa 8:00-12:00 Fabian        
2.7 čtvrtek          
3.7 pátek          
4.7 sobota          
5.7 neděle          
6.7 pondělí          
7.7 úterý          
8.7 středa          
9.7 čtvrtek          
10.7 pátek          
11.7 sobota          
12.7 neděle          
13.7 pondělí 16:00-19:00 Křížek        
14.7 úterý          
15.7 středa   9:00-12:00 EIS    9:00-12:00 EIS   
16.7 čtvrtek          
17.7 pátek          
18.7 sobota          
19.7 neděle          
20.7 pondělí          
21.7 úterý       9:00-12:00 EIS   
22.7 středa          
23.7 čtvrtek          
24.7 pátek          
25.7 sobota          
26.7 neděle          
27.7 pondělí          
28.7 úterý       9:00-12:00 EIS   
29.7 středa          
30.7 čtvrtek          
31.7 pátek          
srpen 2020 Posluchárna v přízemí zadní b. Zasedačka v 1. patře zadní b. KONÍRNA Knihovna Seminárka ve 3. patře přední b.
1.8 sobota          
2.8 neděle          
3.8 pondělí          
4.8 úterý       9:00-12:00 EIS   
5.8 středa          
6.8 čtvrtek          
7.8 pátek          
8.8 sobota          
9.8 neděle          
10.8 pondělí 16:00-19:00 Křížek        
11.8 úterý       9:00-12:00 EIS   
12.8 středa          
13.8 čtvrtek          
14.8 pátek          
15.8 sobota          
16.8 neděle          
17.8 pondělí          
18.8 úterý          
19.8 středa          
20.8 čtvrtek          
21.8 pátek          
22.8 sobota          
23.8 neděle          
24.8 pondělí Nečasová        
25.8 úterý Nečasová        
26.8 středa Nečasová        
27.8 čtvrtek Nečasová        
28.8 pátek Nečasová        
29.8 sobota          
30.8 neděle          
31.8 pondělí